تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON یکی دیگر از خدماتی است که ایلیا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON از دستگاه ها و لوازم های خانگی پرمصرف به شمار می رود که می توان گفت حداقل هفته ای یکبار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم خانگی در استفاده بسیار حساس است و اکثرا در نحوه مصرف ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON دقت لازم را ندارند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در دراز مدت در صورت استفاده های اشتباه ممکن است دچار آسیب شود. این دستگاه که با آب و برق کار می کند ظروفی که در محفظه خود نگاه میدارد را با مواد تمیز کننده می شوید. تعمیر ماشین ظرفشویی همانند دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار متخصص دارد که تمام اجزای ماشین لباسشویی را به خوبی بشناسد و بتواند بدرستی آن را تعمیر کند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

در اولین اقدامی که یک تعمیرکار می بایست در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON انجام دهد عیب یابی ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON است. به این شکل که مشخص شود در ابتدا عیب و ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON چیست و پس از آن که مشکل را یافت و متوجه عیب دستگاه شد، تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON را انجام دهد. در ادامه برخی از مشکلات و عیوب متداول ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON را توضیح خواهیم داد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

روشن نشدن ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON از مشکلات پر تکرار این دستگاه می باشد. به این شکل که ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON با توجه به این که به برق متصل است اما روشن نمی شود. در این حالت دو مورد بسیار مهم وجود دارد که ابتدا می بایست بررسی شود. در اول بررسی صحت عملکرد و سالم بودن کابل دستگاه است و در بعد بررسی برد ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON در صورتی که روشن نمی شود، کارشناس می بایست ابتدا دستگاه را از برق بکشد سپس با تجربه و تخصص خود مواردی که در ورود برق به دستگاه دخیل هستند را بررسی کند.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

از دیگر مشکلات پر تکرار در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON، سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON در حین کار می باشد. در اول مالک دستگاه هم می تواند بررسی کند که آیا ظروف درست چیده می شوند یا خیر، زیرا در صورتی که صحیح نباشد، ظروف به قطعات مختلف حین شستشو در محفظه برخورد می کند. در غیر اینصورت کارشناس می بایست پمپ ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON و همچنین بازوهای آب پاش را بررسی کند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض قطعات ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON را انجام دهد.

نشتی آب ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

از دیگر مشکلات در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON نشتی آب است. نشتی آب باعث می شود تا ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON در مرور زمان دچار پوسیدگی شود، به همین جهت می بایست آن را جدی گرفت و تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON را انجام داد. این نشتی می تواند از واشر ها و درب ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON باشد. همچنین می بایست شیلنگ تخلیه آب در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

مشکل دیگری که بسیار گزارش می شود، تمیز نشستن ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON می باشد. این در حالی است که ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON بدرستی عمل می کند و در ظاهر مشکلی ندارد. در ابتدا بهتر است داخل محفظه ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON مورد بررسی قرار گیرد که در هر بار استفاده کاملاً تمیز باشد. ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON در حین شستشو دارای بازوهای آب پاش می باشد که پس از استفاده از مواد شوینده این بازو ها وظیفه شستشوی ظروف را دارند. ممکن است این بازوها دچار مشکل شده باشند که در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON باید در نظر گرفته شود.

تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

بعضاً پیش می آید که در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON قطعاتی دچار آسیب شده اند. در صورتی که سرویس کار یا متخصص تشخیص دهد قطعه قابل تعمیر می باشد از تعویض آن خودداری می کند. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد می بایست توسط تعمیر کار تعویض شود. تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON می بایست با دقت انجام شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نکند. همچنین قطعات می بایست اصل باشند و مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد.

قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON همانند تمام دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر دارای قطعات اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد. این قطعات در صورتی که آسیب جدی به آن ها وارد نشده باشد قابل تعمیر است، اما در صورتی که مشکل آن قابل رفع نباشد توسط تعمیر کاران ایلیا سرویس قابل تهیه و تعویض می باشد:

  • المنت هیتر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • قفل و سوئیچ درب ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • شیر برقی ورودی آب ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • نوار پلاستیکی دور درب ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • فیلتر پمپ ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • موتور ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • هیدروستات ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON
  • فیلتر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

خدمات آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON

در صورتی که در منزل یا محل کار خود یک ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON معیوب دارید که عملکرد آن دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON دارد، می توانید با ارسال درخواست آنلاین در سایت ایلیا سرویس مشکل خود را اعلام کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون ARISTON انجام دهد.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست