تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX یکی دیگر از خدماتی است که ایلیا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX از دستگاه ها و لوازم های خانگی پرمصرف به شمار می رود که می توان گفت حداقل هفته ای یکبار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم خانگی در استفاده بسیار حساس است و اکثرا در نحوه مصرف ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX دقت لازم را ندارند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در دراز مدت در صورت استفاده های اشتباه ممکن است دچار آسیب شود. این دستگاه که با آب و برق کار می کند ظروفی که در محفظه خود نگاه میدارد را با مواد تمیز کننده می شوید. تعمیر ماشین ظرفشویی همانند دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار متخصص دارد که تمام اجزای ماشین لباسشویی را به خوبی بشناسد و بتواند بدرستی آن را تعمیر کند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

در اولین اقدامی که یک تعمیرکار می بایست در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX انجام دهد عیب یابی ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX است. به این شکل که مشخص شود در ابتدا عیب و ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX چیست و پس از آن که مشکل را یافت و متوجه عیب دستگاه شد، تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX را انجام دهد. در ادامه برخی از مشکلات و عیوب متداول ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX را توضیح خواهیم داد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

روشن نشدن ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX از مشکلات پر تکرار این دستگاه می باشد. به این شکل که ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX با توجه به این که به برق متصل است اما روشن نمی شود. در این حالت دو مورد بسیار مهم وجود دارد که ابتدا می بایست بررسی شود. در اول بررسی صحت عملکرد و سالم بودن کابل دستگاه است و در بعد بررسی برد ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX در صورتی که روشن نمی شود، کارشناس می بایست ابتدا دستگاه را از برق بکشد سپس با تجربه و تخصص خود مواردی که در ورود برق به دستگاه دخیل هستند را بررسی کند.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

از دیگر مشکلات پر تکرار در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX، سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX در حین کار می باشد. در اول مالک دستگاه هم می تواند بررسی کند که آیا ظروف درست چیده می شوند یا خیر، زیرا در صورتی که صحیح نباشد، ظروف به قطعات مختلف حین شستشو در محفظه برخورد می کند. در غیر اینصورت کارشناس می بایست پمپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX و همچنین بازوهای آب پاش را بررسی کند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض قطعات ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX را انجام دهد.

نشتی آب ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

از دیگر مشکلات در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX نشتی آب است. نشتی آب باعث می شود تا ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX در مرور زمان دچار پوسیدگی شود، به همین جهت می بایست آن را جدی گرفت و تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX را انجام داد. این نشتی می تواند از واشر ها و درب ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX باشد. همچنین می بایست شیلنگ تخلیه آب در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

مشکل دیگری که بسیار گزارش می شود، تمیز نشستن ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX می باشد. این در حالی است که ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX بدرستی عمل می کند و در ظاهر مشکلی ندارد. در ابتدا بهتر است داخل محفظه ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX مورد بررسی قرار گیرد که در هر بار استفاده کاملاً تمیز باشد. ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX در حین شستشو دارای بازوهای آب پاش می باشد که پس از استفاده از مواد شوینده این بازو ها وظیفه شستشوی ظروف را دارند. ممکن است این بازوها دچار مشکل شده باشند که در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX باید در نظر گرفته شود.

تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

بعضاً پیش می آید که در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX قطعاتی دچار آسیب شده اند. در صورتی که سرویس کار یا متخصص تشخیص دهد قطعه قابل تعمیر می باشد از تعویض آن خودداری می کند. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد می بایست توسط تعمیر کار تعویض شود. تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX می بایست با دقت انجام شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نکند. همچنین قطعات می بایست اصل باشند و مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد.

قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX همانند تمام دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر دارای قطعات اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد. این قطعات در صورتی که آسیب جدی به آن ها وارد نشده باشد قابل تعمیر است، اما در صورتی که مشکل آن قابل رفع نباشد توسط تعمیر کاران ایلیا سرویس قابل تهیه و تعویض می باشد:

  • المنت هیتر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • قفل و سوئیچ درب ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • شیر برقی ورودی آب ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • نوار پلاستیکی دور درب ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • فیلتر پمپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • موتور ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • هیدروستات ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX
  • فیلتر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

خدمات آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

در صورتی که در منزل یا محل کار خود یک ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX معیوب دارید که عملکرد آن دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX دارد، می توانید با ارسال درخواست آنلاین در سایت ایلیا سرویس مشکل خود را اعلام کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX انجام دهد.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست