تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE یکی دیگر از خدماتی است که ایلیا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی مابه MABE از دستگاه ها و لوازم های خانگی پرمصرف به شمار می رود که می توان گفت حداقل هفته ای یکبار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم خانگی در استفاده بسیار حساس است و اکثرا در نحوه مصرف ماشین ظرفشویی مابه MABE دقت لازم را ندارند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه MABE

ماشین ظرفشویی مابه MABE از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در دراز مدت در صورت استفاده های اشتباه ممکن است دچار آسیب شود. این دستگاه که با آب و برق کار می کند ظروفی که در محفظه خود نگاه میدارد را با مواد تمیز کننده می شوید. تعمیر ماشین ظرفشویی همانند دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار متخصص دارد که تمام اجزای ماشین لباسشویی را به خوبی بشناسد و بتواند بدرستی آن را تعمیر کند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی مابه MABE

در اولین اقدامی که یک تعمیرکار می بایست در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE انجام دهد عیب یابی ماشین ظرفشویی مابه MABE است. به این شکل که مشخص شود در ابتدا عیب و ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی مابه MABE چیست و پس از آن که مشکل را یافت و متوجه عیب دستگاه شد، تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE را انجام دهد. در ادامه برخی از مشکلات و عیوب متداول ماشین ظرفشویی مابه MABE را توضیح خواهیم داد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی مابه MABE

روشن نشدن ماشین ظرفشویی مابه MABE از مشکلات پر تکرار این دستگاه می باشد. به این شکل که ماشین ظرفشویی مابه MABE با توجه به این که به برق متصل است اما روشن نمی شود. در این حالت دو مورد بسیار مهم وجود دارد که ابتدا می بایست بررسی شود. در اول بررسی صحت عملکرد و سالم بودن کابل دستگاه است و در بعد بررسی برد ماشین ظرفشویی مابه MABE می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE در صورتی که روشن نمی شود، کارشناس می بایست ابتدا دستگاه را از برق بکشد سپس با تجربه و تخصص خود مواردی که در ورود برق به دستگاه دخیل هستند را بررسی کند.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی مابه MABE

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE

تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE

از دیگر مشکلات پر تکرار در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE، سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی مابه MABE در حین کار می باشد. در اول مالک دستگاه هم می تواند بررسی کند که آیا ظروف درست چیده می شوند یا خیر، زیرا در صورتی که صحیح نباشد، ظروف به قطعات مختلف حین شستشو در محفظه برخورد می کند. در غیر اینصورت کارشناس می بایست پمپ ماشین ظرفشویی مابه MABE و همچنین بازوهای آب پاش را بررسی کند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض قطعات ماشین ظرفشویی مابه MABE را انجام دهد.

نشتی آب ماشین ظرفشویی مابه MABE

از دیگر مشکلات در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE نشتی آب است. نشتی آب باعث می شود تا ماشین ظرفشویی مابه MABE در مرور زمان دچار پوسیدگی شود، به همین جهت می بایست آن را جدی گرفت و تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE را انجام داد. این نشتی می تواند از واشر ها و درب ماشین ظرفشویی مابه MABE باشد. همچنین می بایست شیلنگ تخلیه آب در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی مابه MABE

مشکل دیگری که بسیار گزارش می شود، تمیز نشستن ماشین ظرفشویی مابه MABE می باشد. این در حالی است که ماشین ظرفشویی مابه MABE بدرستی عمل می کند و در ظاهر مشکلی ندارد. در ابتدا بهتر است داخل محفظه ماشین ظرفشویی مابه MABE مورد بررسی قرار گیرد که در هر بار استفاده کاملاً تمیز باشد. ماشین ظرفشویی مابه MABE در حین شستشو دارای بازوهای آب پاش می باشد که پس از استفاده از مواد شوینده این بازو ها وظیفه شستشوی ظروف را دارند. ممکن است این بازوها دچار مشکل شده باشند که در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE باید در نظر گرفته شود.

تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE

بعضاً پیش می آید که در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE قطعاتی دچار آسیب شده اند. در صورتی که سرویس کار یا متخصص تشخیص دهد قطعه قابل تعمیر می باشد از تعویض آن خودداری می کند. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد می بایست توسط تعمیر کار تعویض شود. تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE می بایست با دقت انجام شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نکند. همچنین قطعات می بایست اصل باشند و مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد.

قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE

ماشین ظرفشویی مابه MABE همانند تمام دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر دارای قطعات اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد. این قطعات در صورتی که آسیب جدی به آن ها وارد نشده باشد قابل تعمیر است، اما در صورتی که مشکل آن قابل رفع نباشد توسط تعمیر کاران ایلیا سرویس قابل تهیه و تعویض می باشد:

  • المنت هیتر ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • قفل و سوئیچ درب ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • شیر برقی ورودی آب ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • نوار پلاستیکی دور درب ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • فیلتر پمپ ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • موتور ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • هیدروستات ماشین ظرفشویی مابه MABE
  • فیلتر ماشین ظرفشویی مابه MABE

خدمات آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE

در صورتی که در منزل یا محل کار خود یک ماشین ظرفشویی مابه MABE معیوب دارید که عملکرد آن دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE دارد، می توانید با ارسال درخواست آنلاین در سایت ایلیا سرویس مشکل خود را اعلام کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مابه MABE انجام دهد.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست