تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE یکی دیگر از خدماتی است که ایلیا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE از دستگاه ها و لوازم های خانگی پرمصرف به شمار می رود که می توان گفت حداقل هفته ای یکبار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم خانگی در استفاده بسیار حساس است و اکثرا در نحوه مصرف ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE دقت لازم را ندارند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در دراز مدت در صورت استفاده های اشتباه ممکن است دچار آسیب شود. این دستگاه که با آب و برق کار می کند ظروفی که در محفظه خود نگاه میدارد را با مواد تمیز کننده می شوید. تعمیر ماشین ظرفشویی همانند دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار متخصص دارد که تمام اجزای ماشین لباسشویی را به خوبی بشناسد و بتواند بدرستی آن را تعمیر کند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

در اولین اقدامی که یک تعمیرکار می بایست در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE انجام دهد عیب یابی ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE است. به این شکل که مشخص شود در ابتدا عیب و ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE چیست و پس از آن که مشکل را یافت و متوجه عیب دستگاه شد، تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE را انجام دهد. در ادامه برخی از مشکلات و عیوب متداول ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE را توضیح خواهیم داد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

روشن نشدن ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE از مشکلات پر تکرار این دستگاه می باشد. به این شکل که ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE با توجه به این که به برق متصل است اما روشن نمی شود. در این حالت دو مورد بسیار مهم وجود دارد که ابتدا می بایست بررسی شود. در اول بررسی صحت عملکرد و سالم بودن کابل دستگاه است و در بعد بررسی برد ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE در صورتی که روشن نمی شود، کارشناس می بایست ابتدا دستگاه را از برق بکشد سپس با تجربه و تخصص خود مواردی که در ورود برق به دستگاه دخیل هستند را بررسی کند.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

از دیگر مشکلات پر تکرار در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE، سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE در حین کار می باشد. در اول مالک دستگاه هم می تواند بررسی کند که آیا ظروف درست چیده می شوند یا خیر، زیرا در صورتی که صحیح نباشد، ظروف به قطعات مختلف حین شستشو در محفظه برخورد می کند. در غیر اینصورت کارشناس می بایست پمپ ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE و همچنین بازوهای آب پاش را بررسی کند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض قطعات ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE را انجام دهد.

نشتی آب ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

از دیگر مشکلات در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE نشتی آب است. نشتی آب باعث می شود تا ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE در مرور زمان دچار پوسیدگی شود، به همین جهت می بایست آن را جدی گرفت و تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE را انجام داد. این نشتی می تواند از واشر ها و درب ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE باشد. همچنین می بایست شیلنگ تخلیه آب در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

مشکل دیگری که بسیار گزارش می شود، تمیز نشستن ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE می باشد. این در حالی است که ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE بدرستی عمل می کند و در ظاهر مشکلی ندارد. در ابتدا بهتر است داخل محفظه ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE مورد بررسی قرار گیرد که در هر بار استفاده کاملاً تمیز باشد. ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE در حین شستشو دارای بازوهای آب پاش می باشد که پس از استفاده از مواد شوینده این بازو ها وظیفه شستشوی ظروف را دارند. ممکن است این بازوها دچار مشکل شده باشند که در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE باید در نظر گرفته شود.

تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

بعضاً پیش می آید که در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE قطعاتی دچار آسیب شده اند. در صورتی که سرویس کار یا متخصص تشخیص دهد قطعه قابل تعمیر می باشد از تعویض آن خودداری می کند. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد می بایست توسط تعمیر کار تعویض شود. تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE می بایست با دقت انجام شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نکند. همچنین قطعات می بایست اصل باشند و مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد.

قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE همانند تمام دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر دارای قطعات اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد. این قطعات در صورتی که آسیب جدی به آن ها وارد نشده باشد قابل تعمیر است، اما در صورتی که مشکل آن قابل رفع نباشد توسط تعمیر کاران ایلیا سرویس قابل تهیه و تعویض می باشد:

  • المنت هیتر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • قفل و سوئیچ درب ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • شیر برقی ورودی آب ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • نوار پلاستیکی دور درب ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • فیلتر پمپ ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • موتور ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • هیدروستات ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE
  • فیلتر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

خدمات آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE

در صورتی که در منزل یا محل کار خود یک ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE معیوب دارید که عملکرد آن دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE دارد، می توانید با ارسال درخواست آنلاین در سایت ایلیا سرویس مشکل خود را اعلام کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس WHITEHOUSE انجام دهد.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست