تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE یکی دیگر از خدماتی است که ایلیا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE از دستگاه ها و لوازم های خانگی پرمصرف به شمار می رود که می توان گفت حداقل هفته ای یکبار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم خانگی در استفاده بسیار حساس است و اکثرا در نحوه مصرف ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE دقت لازم را ندارند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در دراز مدت در صورت استفاده های اشتباه ممکن است دچار آسیب شود. این دستگاه که با آب و برق کار می کند ظروفی که در محفظه خود نگاه میدارد را با مواد تمیز کننده می شوید. تعمیر ماشین ظرفشویی همانند دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار متخصص دارد که تمام اجزای ماشین لباسشویی را به خوبی بشناسد و بتواند بدرستی آن را تعمیر کند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

در اولین اقدامی که یک تعمیرکار می بایست در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE انجام دهد عیب یابی ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE است. به این شکل که مشخص شود در ابتدا عیب و ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE چیست و پس از آن که مشکل را یافت و متوجه عیب دستگاه شد، تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE را انجام دهد. در ادامه برخی از مشکلات و عیوب متداول ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE را توضیح خواهیم داد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

روشن نشدن ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE از مشکلات پر تکرار این دستگاه می باشد. به این شکل که ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE با توجه به این که به برق متصل است اما روشن نمی شود. در این حالت دو مورد بسیار مهم وجود دارد که ابتدا می بایست بررسی شود. در اول بررسی صحت عملکرد و سالم بودن کابل دستگاه است و در بعد بررسی برد ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE در صورتی که روشن نمی شود، کارشناس می بایست ابتدا دستگاه را از برق بکشد سپس با تجربه و تخصص خود مواردی که در ورود برق به دستگاه دخیل هستند را بررسی کند.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

از دیگر مشکلات پر تکرار در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE، سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE در حین کار می باشد. در اول مالک دستگاه هم می تواند بررسی کند که آیا ظروف درست چیده می شوند یا خیر، زیرا در صورتی که صحیح نباشد، ظروف به قطعات مختلف حین شستشو در محفظه برخورد می کند. در غیر اینصورت کارشناس می بایست پمپ ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE و همچنین بازوهای آب پاش را بررسی کند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض قطعات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE را انجام دهد.

نشتی آب ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

از دیگر مشکلات در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE نشتی آب است. نشتی آب باعث می شود تا ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE در مرور زمان دچار پوسیدگی شود، به همین جهت می بایست آن را جدی گرفت و تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE را انجام داد. این نشتی می تواند از واشر ها و درب ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE باشد. همچنین می بایست شیلنگ تخلیه آب در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

مشکل دیگری که بسیار گزارش می شود، تمیز نشستن ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE می باشد. این در حالی است که ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE بدرستی عمل می کند و در ظاهر مشکلی ندارد. در ابتدا بهتر است داخل محفظه ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE مورد بررسی قرار گیرد که در هر بار استفاده کاملاً تمیز باشد. ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE در حین شستشو دارای بازوهای آب پاش می باشد که پس از استفاده از مواد شوینده این بازو ها وظیفه شستشوی ظروف را دارند. ممکن است این بازوها دچار مشکل شده باشند که در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE باید در نظر گرفته شود.

تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

بعضاً پیش می آید که در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE قطعاتی دچار آسیب شده اند. در صورتی که سرویس کار یا متخصص تشخیص دهد قطعه قابل تعمیر می باشد از تعویض آن خودداری می کند. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد می بایست توسط تعمیر کار تعویض شود. تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE می بایست با دقت انجام شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نکند. همچنین قطعات می بایست اصل باشند و مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد.

قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE همانند تمام دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر دارای قطعات اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد. این قطعات در صورتی که آسیب جدی به آن ها وارد نشده باشد قابل تعمیر است، اما در صورتی که مشکل آن قابل رفع نباشد توسط تعمیر کاران ایلیا سرویس قابل تهیه و تعویض می باشد:

 • المنت هیتر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • قفل و سوئیچ درب ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • شیر برقی ورودی آب ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • نوار پلاستیکی دور درب ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • فیلتر پمپ ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • موتور ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • هیدروستات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE
 • فیلتر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

خدمات آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE

در صورتی که در منزل یا محل کار خود یک ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE معیوب دارید که عملکرد آن دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE دارد، می توانید با ارسال درخواست آنلاین در سایت ایلیا سرویس مشکل خود را اعلام کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس WESTINGHOUSE انجام دهد.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست