تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی الجی LG

کولر گازی الجی LG نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی الجی LG نیز وجود دارد. کولر گازی الجی LG با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی الجی LG امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی الجی LG دارد.

تعمیر کولر گازی الجی LG و انوع آن

کولر گازی الجی LG امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی الجی LG یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی الجی LG توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی الجی LG بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی الجی LG

همانطور که گفته شد کولر گازی الجی LG دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی الجی LG را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی الجی LG را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی الجی LG در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی الجی LG یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی الجی LG پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی الجی LG است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی الجی LG پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی الجی LG تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی الجی LG دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی الجی LG یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی الجی LG یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی الجی LG فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی الجی LG های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی الجی LG دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی الجی LGکولر گازی الجی LG دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی الجی LG یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی الجی LG اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی الجی LG اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی الجی LG اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی الجی LG اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی الجی LG پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی الجی LG مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی الجی LG پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی الجی LG و سرویس آن دارد. کولر گازی الجی LG قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی الجی LG ایستاده

معمولاً در کولر گازی الجی LG ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی الجی LG ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی الجی LG ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی الجی LG ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی الجی LG ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی الجی LG سقفی یا کاستی

کولر گازی الجی LG سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی الجی LG سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی الجی LG ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی الجی LG داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی الجی LG معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی الجی LG اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی الجی LG داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی الجی LG از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی الجی LG داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی الجی LG

تعمیر کولر گازی الجی LG در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی الجی LG صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست