تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX

کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX نیز وجود دارد. کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX دارد.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX و انوع آن

کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX

همانطور که گفته شد کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUXکولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX و سرویس آن دارد. کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده

معمولاً در کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX سقفی یا کاستی

کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی الکترولوکس ELECTROLUX صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست