تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION

کولر گازی ایکس ویژن XVISION نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION نیز وجود دارد. کولر گازی ایکس ویژن XVISION با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی ایکس ویژن XVISION امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION دارد.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION و انوع آن

کولر گازی ایکس ویژن XVISION امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی ایکس ویژن XVISION یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION

همانطور که گفته شد کولر گازی ایکس ویژن XVISION دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی ایکس ویژن XVISION را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی ایکس ویژن XVISION در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی ایکس ویژن XVISION پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی ایکس ویژن XVISION است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی ایکس ویژن XVISION تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی ایکس ویژن XVISION دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی ایکس ویژن XVISION یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی ایکس ویژن XVISION فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی ایکس ویژن XVISION های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISIONکولر گازی ایکس ویژن XVISION دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی ایکس ویژن XVISION یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی ایکس ویژن XVISION اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی ایکس ویژن XVISION مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی ایکس ویژن XVISION پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION و سرویس آن دارد. کولر گازی ایکس ویژن XVISION قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده

معمولاً در کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION سقفی یا کاستی

کولر گازی ایکس ویژن XVISION سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی ایکس ویژن XVISION معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی ایکس ویژن XVISION اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی ایکس ویژن XVISION داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی ایکس ویژن XVISION از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION

تعمیر کولر گازی ایکس ویژن XVISION در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی ایکس ویژن XVISION صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست