تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT

کولر گازی دیپوینت DEAPOINT نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT نیز وجود دارد. کولر گازی دیپوینت DEAPOINT با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی دیپوینت DEAPOINT امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT دارد.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT و انوع آن

کولر گازی دیپوینت DEAPOINT امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی دیپوینت DEAPOINT یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT

همانطور که گفته شد کولر گازی دیپوینت DEAPOINT دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی دیپوینت DEAPOINT در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی دیپوینت DEAPOINT پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی دیپوینت DEAPOINT است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی دیپوینت DEAPOINT تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی دیپوینت DEAPOINT دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی دیپوینت DEAPOINT یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی دیپوینت DEAPOINT فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINTکولر گازی دیپوینت DEAPOINT دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی دیپوینت DEAPOINT یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی دیپوینت DEAPOINT اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی دیپوینت DEAPOINT مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی دیپوینت DEAPOINT پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT و سرویس آن دارد. کولر گازی دیپوینت DEAPOINT قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده

معمولاً در کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT سقفی یا کاستی

کولر گازی دیپوینت DEAPOINT سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی دیپوینت DEAPOINT معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی دیپوینت DEAPOINT اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی دیپوینت DEAPOINT داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی دیپوینت DEAPOINT از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT

تعمیر کولر گازی دیپوینت DEAPOINT در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی دیپوینت DEAPOINT صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست