تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی سی کی CK

کولر گازی سی کی CK نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی سی کی CK نیز وجود دارد. کولر گازی سی کی CK با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی سی کی CK امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی سی کی CK دارد.

تعمیر کولر گازی سی کی CK و انوع آن

کولر گازی سی کی CK امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی سی کی CK یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی سی کی CK توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی سی کی CK بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی سی کی CK

همانطور که گفته شد کولر گازی سی کی CK دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی سی کی CK را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی سی کی CK را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی سی کی CK در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی سی کی CK یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی سی کی CK پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی سی کی CK است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی سی کی CK پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی سی کی CK تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی سی کی CK دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی سی کی CK یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی سی کی CK یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی سی کی CK فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی سی کی CK های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی سی کی CK دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی سی کی CKکولر گازی سی کی CK دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی سی کی CK یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی سی کی CK اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی سی کی CK اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی سی کی CK اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی سی کی CK اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی سی کی CK پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی سی کی CK مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی سی کی CK پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی سی کی CK و سرویس آن دارد. کولر گازی سی کی CK قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی سی کی CK ایستاده

معمولاً در کولر گازی سی کی CK ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی سی کی CK ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی سی کی CK ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی سی کی CK ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی سی کی CK ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی سی کی CK سقفی یا کاستی

کولر گازی سی کی CK سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی سی کی CK سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی سی کی CK ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی سی کی CK داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی سی کی CK معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی سی کی CK اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی سی کی CK داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی سی کی CK از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی سی کی CK داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی سی کی CK

تعمیر کولر گازی سی کی CK در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی سی کی CK صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست