تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI

کولر گازی مرسی MERSI نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی مرسی MERSI نیز وجود دارد. کولر گازی مرسی MERSI با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی مرسی MERSI امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی مرسی MERSI دارد.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI و انوع آن

کولر گازی مرسی MERSI امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی مرسی MERSI یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی مرسی MERSI توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی مرسی MERSI بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی مرسی MERSI

همانطور که گفته شد کولر گازی مرسی MERSI دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی مرسی MERSI را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی مرسی MERSI را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی مرسی MERSI در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی مرسی MERSI پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی مرسی MERSI است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی مرسی MERSI پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی مرسی MERSI تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی مرسی MERSI دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی مرسی MERSI یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی مرسی MERSI فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی مرسی MERSI های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی مرسی MERSIکولر گازی مرسی MERSI دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی مرسی MERSI یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی مرسی MERSI اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی مرسی MERSI اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی مرسی MERSI اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی مرسی MERSI مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی مرسی MERSI پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی مرسی MERSI و سرویس آن دارد. کولر گازی مرسی MERSI قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI ایستاده

معمولاً در کولر گازی مرسی MERSI ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی مرسی MERSI ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی مرسی MERSI ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی مرسی MERSI ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی مرسی MERSI ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI سقفی یا کاستی

کولر گازی مرسی MERSI سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی مرسی MERSI سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی مرسی MERSI ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی مرسی MERSI معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی مرسی MERSI اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی مرسی MERSI داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی مرسی MERSI از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی مرسی MERSI داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی مرسی MERSI

تعمیر کولر گازی مرسی MERSI در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی مرسی MERSI صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست