تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE

کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE نیز وجود دارد. کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE دارد.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE و انوع آن

کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE

همانطور که گفته شد کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSEکولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE و سرویس آن دارد. کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده

معمولاً در کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE سقفی یا کاستی

کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی وایت هاوس WHITEHOUSE صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست