تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID

کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID نوعی دستگاه پیشرفته می باشد که امروزه بدلیل استفاده های بسیار زیاد نیاز به تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID نیز وجود دارد. کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID با استفاده از چرخه تبرید هوای گرما در محیط خارج می کند. کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID امروزه بدلیل اینکه می تواند بصورت یک اسپلیت عمل کند و هم در هوای گرم و هم در هوای سرد کاربرد داشته باشد بسیار در محیط های مختلف مورد استفاده قرار  می گیرد و گاهاً نیاز به تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID دارد.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID و انوع آن

کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID امروزه در مدل های بسیاری تحت برند های مختلف ساخته می شود و ممکن است ساختارشان کمی با یکدیگر متفاوت باشد. اما اجزای تشکیل دهنده کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID یکسان است و باعث می شود تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID توسط کارشناسان و متخصصان در این زمینه گسترده تر شود. تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID بدلیل ساختار پیچیده بهتر است تنها توسط متخصصین در این زمینه انجام شود.

انواع تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID

همانطور که گفته شد کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID دارای نوع های مختلفی است و با توجه به این که در انواع آن ساختار متفاوت می باشد، می بایست سرویس کار تخصص کافی با نوع موردنظر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID را داشته باشد تا تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID را به شکل صحیح انجام دهد. مهم نکته در تعمیر کولر گازی این است که حتماً تعمیر بصورت تخصصی و صحیح انجام شود تا کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID در فاصله زمان های کوتاه مدام دچار مشکل نشود.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID یک تکه یا پنجره ای

کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID پنجره ای نوعی ابتدایی تر از کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID است که بدلیل شباهت آن به پنجره و تک کاربری آن یک تکه یا پنجره ای به آن گفته می شود. تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID پنجره ای ساده تر از کولرهای گازی دیگر است زیرا در این کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID تنها سرمایش انجام می شود و همانند کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID دو تکه یا اسپلیت دارای گرمایش جداگانه نیستند و تنها در فصل های تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID یک تکه معمولاً بدلیل خرابی های موتور است. کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID یک تکه بدلیل سر و صدای بسیاری که دارد و مصرف برق بالای آن امروزه دیگر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نوع کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID فاقد امکانات امروزی و رفاهی است که در اکثر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID های جدید دیده می شود.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID دو تکه یا اسپلیت

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AIDکولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID دو تکه یا اسپلیت به این دلیل به این شکل نامیده می شود که برخلاف کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID یک تکه یا پنجره ای، هم دارای سرمایش بوده و هم دارای گرمایش می باشد. به این شکل که کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID اسپلیت در تمام فصل های سال قابل استفاده می باشد. تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID اسپلیت بدلیل استفاده بسیار زیاد در تمام سال و در تمام محیط های خانگی یا اداری بسیار بیشتر است.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID اسپلیت بدلیل استفاده بیش از حد و همچنین نادرست در محیط های مختلف توسط سرویس کاران بسیار زیاد است. کارشناس یا سرویس کار نقش بسیار مهمی در تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID اسپلیت یا دوتکه دارد زیرا در صورتی که قطعه ای قابل تعمیر نباشد می بایست تعویض شود تا از هزینه های اضافی و بیشتر در آینده جلوگیری شود.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID پرتابل یا قابل حمل

همانطور که از نام این کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID مشخص است، با توجه به قابل حمل بودن این دستگاه به این نام نامیده شده است و می تواند در هر محیطی منتقل شده و استفاده شود. کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID پرتابل بدلیل این که ممکن است در برخی محیط ها مدام در حال جابجایی باشد هر ساله نیاز به تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID و سرویس آن دارد. کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID قابل حمل اگر در فضای نامناسب استفاده شود در مرور زمان دچار پوسیدگی هایی می شود.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده

معمولاً در کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده و کولر های گازی دیگر تفاوت چندانی وجود ندارد. اما کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده فضای بیشتری اشغال کرده و دارای موتور بسیار قویتری می باشد. تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده معمولاً می بایست در محل انجام شود زیرا قطعاتی مثل کمپرسور و موتور و برخی قطعات مهم دیگر مثل برد آن بسیار بزرگ تر و سنگین تر و همچنین حساس تر از قطعات کولر های دیگر است. در تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده باید دقت فراوانی شود تا آسیبی به قسمت های دیگر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده نزند.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID سقفی یا کاستی

کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID سقفی یا کاستی نوع دیگری از کولر های گازی می باشد که معمولاً در سقف های کاذب نصب می شوند. در تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID سقفی یا کاستی تفاوت چندانی به جز سیستم تهویه و گردش هوا معمولاً وجود ندارد. این کولر های گازی معمولاً بدلیل این که بصورت سقفی نصب می شوند ممکن است دچار تابش مستقیم آفتاب شوند و همچنین ممکن است سقوط از ارتفاع داشته باشند که بدلیل نصب غیرمجاز است که در بلند مدت دستگاه را دچار مشکل می کند و نیاز به تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID ایستاده می کند.

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID داکتی یا کانالی

از این نوع کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID معمولاً بدلیل این که فضا یا طراحی داخلی یک محیط به شکلی است که نه می تواند از کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID اسپلیت استفاده کرد و نه از ایستاده. کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID داکتی یا کانالی یا داکت اسپلیت، علاوه بر تامین سرمایش و گرمایش امکان استفاده از هوای آزاد را نیز دارد که معمولاً می توان در این نوع کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID از کویل آب گرم نیز استفاده کرد. تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID داکتی یا کانالی می بایست توسط یک کارشناس خبره انجام شود و به سیستم تهویه آن توجه زیادی کرد.

خدمات تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID

تعمیر کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID در ایلیا سرویس توسط کارشناسان با تجربه و سرویس کاران خبره انجام می شود. بسیار مهم است که عیب یابی کولر گازی کیچن اید KITCHEN-AID صحیح انجام شود و سپس نسبت به تعمیر یا تعویض قطعه اقدام شود. در ایلیا سرویس با توجه به عیب یابی اولیه توسط کارشناس، با توجه به نظر وی و تایید مالک دستگاه تعمیرات یا تعویض قطعات انجام می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست