تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید توسط تعمیر کاران و کارشناسان ایلیا سرویس در محل شما انجام می شود. یخچال ساید بای ساید بدلیل حساسیت در استفاده و تعمیر می بایست توسط کارشناسان خبره تعمیر شود. همچنین تعمیر یخچال ساید بای ساید بدلیل مشکلات در جابجایی توسط کارشناسان در محل شما انجام می شود و هر گونه تعمیر و یا تعویض قطعات در محل انجام می شود.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید یخچال های بزرگ تری نسبت به یخچال فریزرهای خانگی هستند و به همین جهت تکنولوژی در این لوازم خانگی کمی متفاوت تر است. از این رو این یخچال ها بدلیل ارزش مالی بیشتر بهتر است حتماً توسط تعمیر کاران مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید انجام شود. یخچال های ساید بای ساید نسبت به یخچال های فریزر کمی بزرگتر بوده و بدلیل ترکیب یخچال و فریزر و همچنین فضای بیشتر مصرف آن متفاوت تر است.

از این رو تعمیر یخچال ساید بای ساید توسط کارشناس متخصص بدلیل کاهش هزینه های جابجایی و ضررهایی که ممکن است ایجاد کند در محل و در حضور شما توسط تیم ایلیا سرویس انجام می شود. یخچال های ساید بای ساید با هر برند و نوعی توسط این مجموعه قابل تعمیر می باشد.

عیب یابی یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید همانند تعمیر یخچال فریزر می بایست پیش از هر مسئله ای عیب یابی شود. عیب یابی یخچال ساید بای ساید توسط کارشناس بر اساس توضیحات و مشکلاتی که مصرف کننده می دهد انجام می شود. این عیب یابی در تعمیر یخچال ساید بای ساید می تواند به بخش های مختلفی تقسیم شود تا یافتن ایراد و همچنین تعمیر آن ساده تر و دقیق تر انجام شود.

مشکل روشن نشدن یخچال ساید بای ساید

یکی از مشکلاتی که در یخچال های ساید بای ساید رخ می دهد، روشن نشدن این دستگاه می باشد. در اولین کاری که در این مشکل انجام می شود این است که مطمئن شویم کابل یخچال کاملاً سالم است و برق ورودی بصورت مناسب وارد دستگاه می شود. پس از آن باید تمام مسیر های برقی یخچال ساید بای ساید بررسی شود. قسمت هایی مانند برد الکترونیکی، سنسور، ترموفیوز، رله اورلود موتور یا خازن کمپرسور نیز باید مورد بررسی قرار گیرد و تعمیر یخچال ساید بای ساید انجام شود.

مشکل یخ ساز یخچال ساید بای ساید

اکثر یخچال های ساید بای ساید دارای یخساز در ناحیه درب خود هستند. این قسمت با استفاده آب داخل مخزن خود و سرمایش یخچال یخ هایی را می سازد و به بیرون این دستگاه هدایت می کند. اگر برودت فریزر به اندازه کافی باشد مشکلی در یخچال وجود ندارد ولی اگر مشکلی داشته باشد باید گاز، برد الکترونیکی، ترموفیوز و کمپرسور چک شود. همچنین در مواقعی کارشناس جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید، شیر و سنسور آب آن را باید چک کند.

مشکل سر و صدای یخچال ساید بای ساید

یکی از مشکلاتی که اکثراً مصرف کننده ها از آن شاکی هستند، ایجاد سر و صدا در تعمیر یخچال ساید بای ساید می باشد. مهم ترین مسئله این است که یخچال ساید بای ساید در سطح صاف و بدون مشکل قرار گرفته باشد. قسمت دیگری که باید مورد توجه تعمیر کار قرار گیرد فن فریزر یا یخچال است که در اکثر مواقع بدلیل مشکلاتی که برای آن می افتد باعث ایجاد سر و صدا می باشد.

عدم سرمایش کافی در یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید

عدم سرمایش کافی و یا به اصطلاح منجمد نکردن مواد غذایی در ناحیه فریزر از مشکلات جدی یخچال ساید بای ساید می باشد. در این یخچال ها اگر ترمودیسک، دیفراست، المنت، برد الکترونیکی و گاز بدرستی عمل نکند باعث ایجاد چنین مشکلاتی می شود. نشتی در قسمت های گاز و یا کاهش قدرت کمپرس در این قسمت نیز می تواند از دلایل مشکلاتی باشد که توسط کارشناس و تعمیر کار قابل بررسی بوده و باید تعمیر یخچال ساید بای ساید در آن انجام شود.

مشکل برفک زدن یخچال ساید بای ساید

مشکل برفک زدن تقریباً در تمام یخچال ها رخ می دهد و باید تعمیر یخچال ساید بای ساید در آن انجام شود. مشکلاتی در دیفراست یا همان یخزدگی در یخچال باعث برفک زدن آن می شود. همچنین باید دقت داشت که در قسمت فاضلاب یخچال مشکلی مثل گرفتگی وجود نداشته باشد زیرا باعث می شود تا عملکرد یخزدگی بدرستی انجام نشود و یخچال ساید بای ساید برفک بزند.

خدمات ایلیا سرویس در تعمیر یخچال ساید بای ساید

ایلیا سرویس با تجربه و تخصصی که در تعمیر یخچال ساید بای ساید دارد، به شما این امکان را می دهد تا با تماس با بخش فنی این مجموعه مشکلات خود را مطرح کنید تا کارشناسان و سرویس کاران در کمترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی و مشخص شدن مشکل یخچال ساید بای ساید، با تایید از سوی شما آن را تعمیر کنند.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست