تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL در محل توسط کارشناسان خبره ایلیا سرویس از خدمات مهم و برجسته این مجموعه می باشد. ایلیا سرویس با تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL این ضمانت را به شما می دهد که یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL شما با دقت عیب یابی و تعمیر شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی جایگزین شوند. تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL شما در محل با استفاده از تعمیر کاران ایلیا سرویس با دقت انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL یکی از لوازم های خانگی بسیار پر مصرف است که هر روزه ده ها بار ممکن است مورد استفاده اعضای خانواده واقع شود. این استفاده های پی در پی از یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL در طول مدت زیاد آن را نیاز به سرویس و تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL می کند. یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL که با برق کار می کند ممکن است مشکلاتی نظیر برفک یا عدم تهیه صحیح یا سرمایش مناسب را داشته باشد که حتماً می بایست توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL در صورتی که دچار مشکل شود به دلیل این که قطعات زیادی در ساخت آن استفاده شده است، می بایست ابتدا عیب یابی شود. عیب یابی یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL بر اساس گفته های مصرف کننده و مشکل ایجاد شده در آن صورت می گیرد و پس از آن که مشخص شد مشکل و عیب دستگاه چیست، تعمیر کار شروع به تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL می کند.

از کجا بفهمیم یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL خراب شده است؟

شاید در همین لحظه یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL خانه شما دارای خرابی باشد و شما متوجه آن نباشد که این امر باعث می شود تا این مشکل که ممکن است بسیار کوچک باشد، در بلند مدت تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین جهت هر عیب و ایرادی که در یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL دیده می شود باید جدی گرفته و مورد بررسی قرار داده شود و در صورت نیاز تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL انجام شود. در ادامه به برخی از خرابی های پر تکرار در یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL اشاره می کنیم.

برفک یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

دلیل برفک زدن یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

 • وجود مانع بر سر راه گردش هوا
 • مقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچال
 • مشکل در درز های درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله آن
 • کمبود یا نبود گاز مبرد
 • مشکل در لوله های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اواپراتور
 • خرابی دمپر هوا

نشتی آب از یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

نشتی آب از یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

 • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL
 • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL
 • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
 • مشکل در سینی تخلیه یخچال
 • مشکل در آبسرد کن و یخساز
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • مشکل در شیر ورودی یخچال
 • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
 • مشکل در مخزن آب
 • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر الکترو استیل ELECTRO STEEL باعث این گرمای شدید نیز می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست