تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG در محل توسط کارشناسان خبره ایلیا سرویس از خدمات مهم و برجسته این مجموعه می باشد. ایلیا سرویس با تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG این ضمانت را به شما می دهد که یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG شما با دقت عیب یابی و تعمیر شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی جایگزین شوند. تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG شما در محل با استفاده از تعمیر کاران ایلیا سرویس با دقت انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG یکی از لوازم های خانگی بسیار پر مصرف است که هر روزه ده ها بار ممکن است مورد استفاده اعضای خانواده واقع شود. این استفاده های پی در پی از یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG در طول مدت زیاد آن را نیاز به سرویس و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG می کند. یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG که با برق کار می کند ممکن است مشکلاتی نظیر برفک یا عدم تهیه صحیح یا سرمایش مناسب را داشته باشد که حتماً می بایست توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG در صورتی که دچار مشکل شود به دلیل این که قطعات زیادی در ساخت آن استفاده شده است، می بایست ابتدا عیب یابی شود. عیب یابی یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG بر اساس گفته های مصرف کننده و مشکل ایجاد شده در آن صورت می گیرد و پس از آن که مشخص شد مشکل و عیب دستگاه چیست، تعمیر کار شروع به تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG می کند.

از کجا بفهمیم یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG خراب شده است؟

شاید در همین لحظه یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG خانه شما دارای خرابی باشد و شما متوجه آن نباشد که این امر باعث می شود تا این مشکل که ممکن است بسیار کوچک باشد، در بلند مدت تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین جهت هر عیب و ایرادی که در یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG دیده می شود باید جدی گرفته و مورد بررسی قرار داده شود و در صورت نیاز تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG انجام شود. در ادامه به برخی از خرابی های پر تکرار در یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG اشاره می کنیم.

برفک یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

دلیل برفک زدن یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

 • وجود مانع بر سر راه گردش هوا
 • مقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچال
 • مشکل در درز های درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله آن
 • کمبود یا نبود گاز مبرد
 • مشکل در لوله های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اواپراتور
 • خرابی دمپر هوا

نشتی آب از یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

نشتی آب از یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

 • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG
 • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG
 • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
 • مشکل در سینی تخلیه یخچال
 • مشکل در آبسرد کن و یخساز
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • مشکل در شیر ورودی یخچال
 • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
 • مشکل در مخزن آب
 • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر بلومبرگ BLOOMBERG باعث این گرمای شدید نیز می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست