تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE در محل توسط کارشناسان خبره ایلیا سرویس از خدمات مهم و برجسته این مجموعه می باشد. ایلیا سرویس با تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE این ضمانت را به شما می دهد که یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE شما با دقت عیب یابی و تعمیر شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی جایگزین شوند. تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE شما در محل با استفاده از تعمیر کاران ایلیا سرویس با دقت انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE یکی از لوازم های خانگی بسیار پر مصرف است که هر روزه ده ها بار ممکن است مورد استفاده اعضای خانواده واقع شود. این استفاده های پی در پی از یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE در طول مدت زیاد آن را نیاز به سرویس و تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE می کند. یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE که با برق کار می کند ممکن است مشکلاتی نظیر برفک یا عدم تهیه صحیح یا سرمایش مناسب را داشته باشد که حتماً می بایست توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE در صورتی که دچار مشکل شود به دلیل این که قطعات زیادی در ساخت آن استفاده شده است، می بایست ابتدا عیب یابی شود. عیب یابی یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE بر اساس گفته های مصرف کننده و مشکل ایجاد شده در آن صورت می گیرد و پس از آن که مشخص شد مشکل و عیب دستگاه چیست، تعمیر کار شروع به تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE می کند.

از کجا بفهمیم یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE خراب شده است؟

شاید در همین لحظه یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE خانه شما دارای خرابی باشد و شما متوجه آن نباشد که این امر باعث می شود تا این مشکل که ممکن است بسیار کوچک باشد، در بلند مدت تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین جهت هر عیب و ایرادی که در یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE دیده می شود باید جدی گرفته و مورد بررسی قرار داده شود و در صورت نیاز تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE انجام شود. در ادامه به برخی از خرابی های پر تکرار در یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE اشاره می کنیم.

برفک یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

دلیل برفک زدن یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

 • وجود مانع بر سر راه گردش هوا
 • مقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچال
 • مشکل در درز های درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله آن
 • کمبود یا نبود گاز مبرد
 • مشکل در لوله های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اواپراتور
 • خرابی دمپر هوا

نشتی آب از یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

نشتی آب از یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

 • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE
 • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE
 • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
 • مشکل در سینی تخلیه یخچال
 • مشکل در آبسرد کن و یخساز
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • مشکل در شیر ورودی یخچال
 • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
 • مشکل در مخزن آب
 • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر فریجیدر FRIDIDAIRE باعث این گرمای شدید نیز می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست