تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE در محل توسط کارشناسان خبره ایلیا سرویس از خدمات مهم و برجسته این مجموعه می باشد. ایلیا سرویس با تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE این ضمانت را به شما می دهد که یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE شما با دقت عیب یابی و تعمیر شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی جایگزین شوند. تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE شما در محل با استفاده از تعمیر کاران ایلیا سرویس با دقت انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE یکی از لوازم های خانگی بسیار پر مصرف است که هر روزه ده ها بار ممکن است مورد استفاده اعضای خانواده واقع شود. این استفاده های پی در پی از یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE در طول مدت زیاد آن را نیاز به سرویس و تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE می کند. یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE که با برق کار می کند ممکن است مشکلاتی نظیر برفک یا عدم تهیه صحیح یا سرمایش مناسب را داشته باشد که حتماً می بایست توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE در صورتی که دچار مشکل شود به دلیل این که قطعات زیادی در ساخت آن استفاده شده است، می بایست ابتدا عیب یابی شود. عیب یابی یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE بر اساس گفته های مصرف کننده و مشکل ایجاد شده در آن صورت می گیرد و پس از آن که مشخص شد مشکل و عیب دستگاه چیست، تعمیر کار شروع به تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE می کند.

از کجا بفهمیم یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE خراب شده است؟

شاید در همین لحظه یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE خانه شما دارای خرابی باشد و شما متوجه آن نباشد که این امر باعث می شود تا این مشکل که ممکن است بسیار کوچک باشد، در بلند مدت تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین جهت هر عیب و ایرادی که در یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE دیده می شود باید جدی گرفته و مورد بررسی قرار داده شود و در صورت نیاز تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE انجام شود. در ادامه به برخی از خرابی های پر تکرار در یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE اشاره می کنیم.

برفک یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

دلیل برفک زدن یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

 • وجود مانع بر سر راه گردش هوا
 • مقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچال
 • مشکل در درز های درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله آن
 • کمبود یا نبود گاز مبرد
 • مشکل در لوله های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اواپراتور
 • خرابی دمپر هوا

نشتی آب از یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

نشتی آب از یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

 • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE
 • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE
 • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
 • مشکل در سینی تخلیه یخچال
 • مشکل در آبسرد کن و یخساز
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • مشکل در شیر ورودی یخچال
 • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
 • مشکل در مخزن آب
 • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر وایت هاوس WHITEHOUSE باعث این گرمای شدید نیز می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست