تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT در محل توسط کارشناسان خبره ایلیا سرویس از خدمات مهم و برجسته این مجموعه می باشد. ایلیا سرویس با تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT این ضمانت را به شما می دهد که یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT شما با دقت عیب یابی و تعمیر شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی جایگزین شوند. تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT شما در محل با استفاده از تعمیر کاران ایلیا سرویس با دقت انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT یکی از لوازم های خانگی بسیار پر مصرف است که هر روزه ده ها بار ممکن است مورد استفاده اعضای خانواده واقع شود. این استفاده های پی در پی از یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT در طول مدت زیاد آن را نیاز به سرویس و تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT می کند. یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT که با برق کار می کند ممکن است مشکلاتی نظیر برفک یا عدم تهیه صحیح یا سرمایش مناسب را داشته باشد که حتماً می بایست توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT در صورتی که دچار مشکل شود به دلیل این که قطعات زیادی در ساخت آن استفاده شده است، می بایست ابتدا عیب یابی شود. عیب یابی یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT بر اساس گفته های مصرف کننده و مشکل ایجاد شده در آن صورت می گیرد و پس از آن که مشخص شد مشکل و عیب دستگاه چیست، تعمیر کار شروع به تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT می کند.

از کجا بفهمیم یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT خراب شده است؟

شاید در همین لحظه یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT خانه شما دارای خرابی باشد و شما متوجه آن نباشد که این امر باعث می شود تا این مشکل که ممکن است بسیار کوچک باشد، در بلند مدت تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین جهت هر عیب و ایرادی که در یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT دیده می شود باید جدی گرفته و مورد بررسی قرار داده شود و در صورت نیاز تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT انجام شود. در ادامه به برخی از خرابی های پر تکرار در یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT اشاره می کنیم.

برفک یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

دلیل برفک زدن یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

 • وجود مانع بر سر راه گردش هوا
 • مقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچال
 • مشکل در درز های درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله آن
 • کمبود یا نبود گاز مبرد
 • مشکل در لوله های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اواپراتور
 • خرابی دمپر هوا

نشتی آب از یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

نشتی آب از یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

 • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT
 • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT
 • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
 • مشکل در سینی تخلیه یخچال
 • مشکل در آبسرد کن و یخساز
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • مشکل در شیر ورودی یخچال
 • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
 • مشکل در مخزن آب
 • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر وست پوینت WESTPOINT باعث این گرمای شدید نیز می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست