تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN در محل توسط کارشناسان خبره ایلیا سرویس از خدمات مهم و برجسته این مجموعه می باشد. ایلیا سرویس با تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN این ضمانت را به شما می دهد که یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN شما با دقت عیب یابی و تعمیر شود و در صورت نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی جایگزین شوند. تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN شما در محل با استفاده از تعمیر کاران ایلیا سرویس با دقت انجام خواهد شد.

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN یکی از لوازم های خانگی بسیار پر مصرف است که هر روزه ده ها بار ممکن است مورد استفاده اعضای خانواده واقع شود. این استفاده های پی در پی از یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN در طول مدت زیاد آن را نیاز به سرویس و تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN می کند. یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN که با برق کار می کند ممکن است مشکلاتی نظیر برفک یا عدم تهیه صحیح یا سرمایش مناسب را داشته باشد که حتماً می بایست توسط یک کارشناس مورد بررسی قرار گیرد.

عیب یابی یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN در صورتی که دچار مشکل شود به دلیل این که قطعات زیادی در ساخت آن استفاده شده است، می بایست ابتدا عیب یابی شود. عیب یابی یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN بر اساس گفته های مصرف کننده و مشکل ایجاد شده در آن صورت می گیرد و پس از آن که مشخص شد مشکل و عیب دستگاه چیست، تعمیر کار شروع به تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN می کند.

از کجا بفهمیم یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN خراب شده است؟

شاید در همین لحظه یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN خانه شما دارای خرابی باشد و شما متوجه آن نباشد که این امر باعث می شود تا این مشکل که ممکن است بسیار کوچک باشد، در بلند مدت تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین جهت هر عیب و ایرادی که در یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN دیده می شود باید جدی گرفته و مورد بررسی قرار داده شود و در صورت نیاز تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN انجام شود. در ادامه به برخی از خرابی های پر تکرار در یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN اشاره می کنیم.

برفک یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

دلیل برفک زدن یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN این است که هوای سرد داخل یخچال باید همیشه در جریان باشد و در صورتی که این هوای در جریان با هوای خارج از یخچال که گرم و مربوط است ترکیب شود باعث می شود تا در سطوح مختلف یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN برفک ایجاد شود. این برفک باعث می شود تا جریان آب و هوای داخل یخچال بدرستی انجام نشود و عملکرد یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN به مرور زمان مختل شود که در آن صورت دیگر با تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN این مشکل می بایست رفع شود.

خنک نشدن یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

یکی از مشکلات بسیار آزاردهنده و مهم در  تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN این است که علیرغم افزایش درجه یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN بازدهی وجود ندارد و جریان هوای داخل یخچال بسیار ضعیف است. موارد متعددی می تواند در ایجاد مشکل خنک نشدن یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN رخ دهد که به شرح زیر می باشد:

 • وجود مانع بر سر راه گردش هوا
 • مقدار بسیار زیاد مواد غذایی در یخچال
 • مشکل در درز های درب یخچال
 • معیوب بودن کمپرسور و رله آن
 • کمبود یا نبود گاز مبرد
 • مشکل در لوله های کندانسور
 • مشکل در فن کندانسور
 • مشکل در فن اواپراتور
 • خرابی دمپر هوا

نشتی آب از یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

نشتی آب از یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN یکی دیگر از مشکلات رایج تعمیر یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN می باشد. این نشتی ها باعث می شود تا آب وارده در یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN به جهت جریان در کل دستگاه از آن خارج شود و مانع از سرمایش مناسب و در نهایت پوسیدگی در یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN شود. از دلایل متعددی که باعث می شود یک یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN دچار نشتی آب شود به شکل زیر می باشد:

 • مشکل در لاستیک درب یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN
 • انسداد در لوله تخلیه یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN
 • ایجاد برفک و پوشیده شدن اواپراتور
 • مشکل در سینی تخلیه یخچال
 • مشکل در آبسرد کن و یخساز
 • جمع شدن آب در کف یخچال
 • مشکل در شیر ورودی یخچال
 • مشکلاتی در فیلتر آب یخچال
 • مشکل در مخزن آب
 • مشکلات نشت آب در فریزر یخچال

گرمای بیش از حد موتور یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN

طبق تجربه کارشناسان، گرما در بخش هایی از یخچال های ساید بای ساید یا فریزر امری طبیعی است و نیازی به تعمیر یخچال ساید بای ساید نیست. اما این افزایش دما در موتور یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN باعث خرابی در این قطعه می شود. در ابتدا باید دقت داشت که یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN توان مشخصی برای سرمایش و نگهداری مواد غذایی دارد و در صورتی که این مقدار از توان آن خارج باشد، موتور یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN دچار افزایش دمای شدیدی می شود. اما مشکلاتی در قطعات کمپرسور و کندانسور و همچنین فن در یخچال فریزر یخساران YAKHSARAN باعث این گرمای شدید نیز می شود.

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست