تعمیرات لوازم خانگی ایلیا سرویس

با ایلیا سرویس در هر کجا که باشید تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست تعمیرات آنلاین، کارشناسان این مجموعه در محل حاضر شده و نسبت به تعمیر انواع لوازم خانگی شما و تعویض قطعات آن ها اقدام می کند.

ایلیا سرویس

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC یکی دیگر از خدماتی است که ایلیا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ارائه می دهد. ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC از دستگاه ها و لوازم های خانگی پرمصرف به شمار می رود که می توان گفت حداقل هفته ای یکبار در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این لوازم خانگی در استفاده بسیار حساس است و اکثرا در نحوه مصرف ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC دقت لازم را ندارند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در دراز مدت در صورت استفاده های اشتباه ممکن است دچار آسیب شود. این دستگاه که با آب و برق کار می کند ظروفی که در محفظه خود نگاه میدارد را با مواد تمیز کننده می شوید. تعمیر ماشین ظرفشویی همانند دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر نیاز به یک کارشناس یا سرویس کار متخصص دارد که تمام اجزای ماشین لباسشویی را به خوبی بشناسد و بتواند بدرستی آن را تعمیر کند.

خدمات آنلاین تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

در صورتی که در منزل یا محل کار خود یک ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC معیوب دارید که عملکرد آن دچار اختلال شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC دارد، می توانید با ارسال درخواست آنلاین در سایت ایلیا سرویس مشکل خود را اعلام کنید تا کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را جهت حضور تعمیرکار در محل و عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC انجام دهد.

عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

در اولین اقدامی که یک تعمیرکار می بایست در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC انجام دهد عیب یابی ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC است. به این شکل که مشخص شود در ابتدا عیب و ایراد دستگاه ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC چیست و پس از آن که مشکل را یافت و متوجه عیب دستگاه شد، تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC را انجام دهد. در ادامه برخی از مشکلات و عیوب متداول ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC را توضیح خواهیم داد.

صدای زیاد ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

از دیگر مشکلات پر تکرار در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC ، سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC در حین کار می باشد. در اول مالک دستگاه هم می تواند بررسی کند که آیا ظروف درست چیده می شوند یا خیر، زیرا در صورتی که صحیح نباشد، ظروف به قطعات مختلف حین شستشو در محفظه برخورد می کند. در غیر اینصورت کارشناس می بایست پمپ ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC و همچنین بازوهای آب پاش را بررسی کند و در صورتی که قابل تعمیر نباشد تعویض قطعات ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC را انجام دهد.

نشتی آب ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

از دیگر مشکلات در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC نشتی آب است. نشتی آب باعث می شود تا ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC در مرور زمان دچار پوسیدگی شود، به همین جهت می بایست آن را جدی گرفت و تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC را انجام داد. این نشتی می تواند از واشر ها و درب ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC باشد. همچنین می بایست شیلنگ تخلیه آب در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز تعویض شود.

تمیز نشستن ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

مشکل دیگری که بسیار گزارش می شود، تمیز نشستن ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC می باشد. این در حالی است که ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC بدرستی عمل می کند و در ظاهر مشکلی ندارد. در ابتدا بهتر است داخل محفظه ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC مورد بررسی قرار گیرد که در هر بار استفاده کاملاً تمیز باشد. ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC در حین شستشو دارای بازوهای آب پاش می باشد که پس از استفاده از مواد شوینده این بازو ها وظیفه شستشوی ظروف را دارند. ممکن است این بازوها دچار مشکل شده باشند که در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC باید در نظر گرفته شود.

تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

بعضاً پیش می آید که در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC قطعاتی دچار آسیب شده اند. در صورتی که سرویس کار یا متخصص تشخیص دهد قطعه قابل تعمیر می باشد از تعویض آن خودداری می کند. اما در صورتی که قطعه قابل تعمیر نباشد می بایست توسط تعمیر کار تعویض شود. تعویض قطعات در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC می بایست با دقت انجام شود تا به قطعات دیگر آسیب وارد نکند. همچنین قطعات می بایست اصل باشند و مشکلی در آن ها وجود نداشته باشد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

روشن نشدن ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC از مشکلات پر تکرار این دستگاه می باشد. به این شکل که ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC با توجه به این که به برق متصل است اما روشن نمی شود. در این حالت دو مورد بسیار مهم وجود دارد که ابتدا می بایست بررسی شود. در اول بررسی صحت عملکرد و سالم بودن کابل دستگاه است و در بعد بررسی برد ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC می باشد. در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC در صورتی که روشن نمی شود، کارشناس می بایست ابتدا دستگاه را از برق بکشد سپس با تجربه و تخصص خود مواردی که در ورود برق به دستگاه دخیل هستند را بررسی کند.

قطعات اصلی در تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC همانند تمام دستگاه ها و لوازم خانگی دیگر دارای قطعات اصلی و تشکیل دهنده آن می باشد. این قطعات در صورتی که آسیب جدی به آن ها وارد نشده باشد قابل تعمیر است، اما در صورتی که مشکل آن قابل رفع نباشد توسط تعمیر کاران ایلیا سرویس قابل تهیه و تعویض می باشد:

  • المنت هیتر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • قفل و سوئیچ درب ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • شیر برقی ورودی آب ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • نوار پلاستیکی دور درب ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • فیلتر پمپ ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • بازوهای آب پاش ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • موتور ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • هیدروستات ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC
  • فیلتر ماشین ظرفشویی مجیک MAGIC

مشتریان ایلیا سرویس چه می گویند؟

[ultimate_spacer height=”30″]
فهرست